Loader

07.08.2022

Jak wygląda kurs SlowFit?

Co da Ci kurs #SlowFit “Wiem, jak jem!”?

Zapytałem o to uczestniczki poprzednich edycji. I czego się dowiedziałem? Dostałem mega feedback. To były opinie wystawione na Facebooku. Na bazie tych informacji przygotowałem treści, dzięki którym sprawdzisz, czy taka filozofia i podejście do jedzenia Ci odpowiada. Gotowa?

Najpierw odpowiedz sobie na pytanie:

Chcesz dowiedzieć się czegoś o żywieniu okołotreningowym? Szukasz rzetelnego źródła informacji, bo chcesz przebudować swój system żywienia? Tak?

Dobrze trafiłaś, bo mam dla Ciebie coś, co prawdopodobnie zmieni Twoje życie! Jak? Zaraz o tym przeczytasz.

 

 

 

Zobacz, jak wygląda życie osób przed SlowFit

Moje kursantki mają różne cele. Część z nich skrupulatnie liczy kalorie i zajada się sałatką po treningu. Inne kobiety przyznają, że nigdy nie liczyły kalorii. Nie korzystały z wagi do codziennych pomiarów masy ciała. Są też Panie, które nie mają nadwagi, ale za to jak same mówią jedzą “byle co”. Zwyczajnie nie zwracają uwagi na skład żywności. To mnie nie dziwi, bo wiele osób tak robi, choć jednocześnie deklarują, że zdrowie i rodzina są dla nich najważniejsze.

 

Przyjrzyj się temu, co daje kurs #SlowFit

Po kursie te same osoby mówią, że w końcu zaczęły świadomie zwracać uwagę na to, co jedzą. Zaczynają myśleć o tym co wkładają na talerz i czym raczą się pomiędzy posiłkami.

Odkrywają czego potrzebuje ich organizm. Świadome zaczynają kupować i gotować posiłki, które są wartościowe dla ich organizmu.

 

Ich ciało powolutku przyzwyczajają się do innego żywienia. Jedzą więcej, mądrzej i starają się więcej spać, bo nie samymi treningami i posiłkami człowiek żyje. Aby efekty były widoczne trzeba też nauczyć się odpoczywać i regenerować swoje ciało.

 

SlowFit to kopalnia wiedzy!!

Jak to często bywa wiele osób mniej więcej zna zasady żywienia. Teorię mamy, ale kiedy przychodzi do jej wdrożenia to jakoś się to wszystko rozmywa. Wiele osób ma wiedzę na temat spożywania białka, tłuszczy i węgli, ale jest coś, co uniemożliwia im stosowanie tych informacji. Moim zadaniem jest przygotowanie kursantów do tego, aby w końcu zaczęli stosować to, o czym już kiedyś gdzieś słyszeli. Wspólnie przerabiamy ten temat raz jeszcze.

 

Jaki jest efekt po Kursie #SlowFit “Wiem, jak jem!”

Kiedy przychodzi czas podsumowania naszych kursowych spotkań okazuje się, że panie rozumieją już, że mogą jeść więcej. Mogą też na więcej sobie pozwolić. W sumie pozwalają sobie na wszystko, bo jeżeli znają zasady i stosują się do nich, to jedzenie bez wyrzutów sumienia jest możliwe bez konsekwencji.

Podczas kursu przez 3 tygodnie widzimy się na zamkniętej grupie na Facebooku. Mamy 6 webinarów, które odbywają się 2 razy w tygodniu. Startujemy we wrześniu. Masz nieograniczony dostęp do kursu.

Myślisz o dołączeniu do tegorocznej edycji SlowFit? Mam nadzieje, że pomogłem Ci podjąć decyzję o uczestnictwie w tym programie. Przejdź na stronę , gdzie możesz zapisać się na listę oczekujących na nową edycję . Zobaczymy się na zamkniętej grupie dla uczestniczek #SlowFit.

 

 

 

 

 

Potrzebujesz więcej informacji? 

Zobacz dlaczego warto dołączyć do tej edycji SlowFit!

Listę webinarów wraz z informacją o tym, kto skorzysta najbardziej na kursie >> znajdziesz na tej stronie.