Loader

06.06.2023

Adam Borkowski – Trener Kobiet i 20 000 podopiecznych w grupie

Treningi biegowe dla kobiet, to jedno z najczęściej wpisywanych w wyszukiwarkę haseł. Zaraz później mamy hasła: „szybkie odchudzanie, smaczna dieta, jak schudnąć 5 kg”. Wiem, że kobiety szukają sposobów na to, by zrzucić zbędne kilogramy. Wiem, że mają już dosyć niedziałających magicznych i drakońskich diet, które wpędzają je w zaburzenia odżywiania. Chcą efektów i ja mogę im dać przepis na jędrne i smukłe ciało. Na apetyczne pośladki i szczupły brzuch. Na wyrzeźbione ramiona i umięśnione uda. Tak! Mam coś, co działa. Co to jest? Plan, proces i praca. Ja daję schemat, a podopieczna działa. Pracuje i systematycznie podziwia efekty. Jak to wygląda w praktyce? Przeczytaj moje ostatnie podsumowanie. Warto, bo właśnie dołączyła do grupy kolejna osoba. Tak! W społeczności aktywnych kobiet jest już 20 000 podopiecznych. Dlaczego?

Takiego maila dzisiaj ostatnio wysłałem

Ten mail poszedł do wszystkich. Co tydzień od ponad 2 lat wysyłam maila. Dociera na skrzynki moich podopiecznych między 7:15 – 7:30. Do porannej kawy jak znalazł.
Jak nie dostajesz newslettera ode mnie, to zapisz się teraz, bo warto jako pierwsza wiedzieć. O czym piszę w newsletterze?
 • o tym, co dzieje się w naszej społeczności, gdy ważny temat pojawia się w grupie
 • podpowiadam, doradzam, dziele się wiedzą, by wspierać aktywnie trenujące kobiety
 • wyciągam najsmaczniejsze kąski z content, który udostępniam w social mediach
 • polecam wpisy na blog, filmy na YouTube, nagrania i posty
 • informuję w pierwszej kolejności o promocjach i rabatach
 • zapewniam ciągłą opiekę i wsparcie dla moich podopiecznych
 • zdarza mi się dosadnie powiedzieć, co widzę w świecie fit
 • zapraszam na kawy, webinary, wywiady, spotkania i nagrania
 • wysyłam informacje i starcie zapisów na kolejne kursy i daję znać, że wyszedł nowy produkt

 

adam Borkowski opinia

 

Wszystko po to, by otoczyć opieką i wsparciem kobiety, które korzystają z moich planów treningowych. Tych, które już trenują i tych, które jeszcze nie wiedzą, że chcą:)

Oto mail, który wysłałem

„Wiesz, że nie nadążam ostatnio aktualizować stopki maila?
A dokładnie sekcji z zaproszeniem do grupy.
Dlaczego?
Bo co tydzień jest w niej coraz więcej fantastycznych kobiet!
I w ten weekend znowu padł REKORD.
20 000 kobiet w grupie Bieganie i jędrne ciało – plany dla kobiet  
Ja nadal przecieram oczy ze zdumienia.
20 000 KOBIET, które chcą zmiany!”
adam Borkowski opinie

Czy zawsze tak było? Kto ze mną trenuje?

Nie, ja też zaczynałem jak wszyscy. Od zera. Zresztą, zaraz o tym przeczytasz.
„W weekend zakończyła się też ostatnia promka, dzięki której ponad 400 planów treningowych trafiło w dobre ręce. W ręce kobiet, którym zależy na silnym, jędrnym i zdrowym ciele.
Kobiet, które w świadomy sposób podchodzą do swojej sprawności, by móc cieszyć się formą przez kolejne lata.
Kobiet, które nieustannie edukują się w temacie mądrego odżywiania i efektywnego treningu, które z czysto egoistycznych pobudek i doskonale znanych mi powodów nie chcą już klepać kilometrów i katować się treningami, które nie dają efektów.
Bo szkoda im czasu na bieganko, które nie daje wyników. Na diety, które zakazują jedzenia. Na nakazy, rozkazy i nierealne oczekiwania, którym nie są w stanie sprostać, jako żony, matki, opiekunki, które mają przecież życie prywatne i zawodowe i 17 innych ról, które próbują w tym samym czasie łączyć.
Na pokładzie mamy już weteranki 4,6,10,11 planów, czyli mocne zawodniczki i podopieczne, które pamiętają moje pierwsze lajwy z komputerem ustawionym na garnku, kiedy zaczynałem nieśmiało opowiadać w Internetach, o co mi chodzi i po cichu liczyłem, że obejrzy to ktoś jeszcze oprócz mnie samego. Dziękuję! To dla mnie jasny sygnał, że to działa, daje obiecany efekt i wyznacza sposób na życie, oparty o racjonalne treningi i sprytne odżywianie.”
adam Borkowski opinie

Gotowe plany treningowe dla kobiet działają!

„Czy wiesz, że …
Swoje platformy treningowe codziennie odpalają kobiety, które nie chcą już czytać o brazylijskich pośladkach i wyzwaniach 14 dni do płaskiego brzucha. One wiedzą, że to nie jest możliwe, bo mają za sobą już kilka takich zrywów, które nic nie dały prócz poczucia winy, złości i frustracji.
Codziennie uruchamiają plany i robią swoje. Czasami rano o 4:30 (kiedy świecą tylko piekarniki) albo późnym wieczorem, gdy wszyscy pójdą już spać.
W szafach, garderobach, między komodą, łóżkiem, a suszarką na pranie. Z matą, bez maty, albo w pierwszy raz od 5 lat ubranych butach, spodenkach i getrach, które ubrały na trening.
Czy wiesz, że …
Moje podopieczne czasami są tak skupione na swoim celu, dumne jednocześnie, że część z nich pierwszy raz ma odwagę zrobić sobie zdjęcie w lustrze, które będzie dla nich pamiątką na długie lata.
Robią dobrą robotę. Robią to dla siebie, dla swoich dzieci. Dla zazdrosnych oczu byłego, sąsiadów i teściowej. Niech ROBIĄ! Liczy się efekt, który same ciężką pracą sobie dostarczają.”
Borkowski Team

Borkowski Team – weteranki i świeżaki

Wiesz, jak mówią na siebie moje podopieczne? Borkofoki:) Uwierzyłabyś, że same to wymyśliły, po tym, jak świetnie razem dogadują się w grupie i po za nią? Po tym, jak ciężko pracują pod trenerskim okiem i wsparciem, które pozwala im codziennie wychodzić ze strefy komfortu i iść dalej. Po więcej. Tak!
„Ta dojrzała ekipa – Team Borkowski doskonale widzi i czuje różnicę między tym, co miały kiedyś, a tym, co dzieje się u nich TERAZ.
 • sprężysta i apetyczna skóra bez interwencji medycznej
 • jędrne uda, zarysowane łyski, smukłe nogi i podniesiona pupa bez treningów 7x w tygodniu
 • świetny humor i uśmiech na twarzy, który gości nie tylko w memowe piątki, a razi i zaraża innych w domu, pracy i na mieście
 • wyprostowana sylwetka, szyja bez ścięgien wskazujących na wiek, nawodniona skóra i mięśnie na ramionach, które kiedyś poddawały się grawitacji
Na pokładzie mamy też nowe podopieczne. Niektóre jeszcze nie miały okazji zostawić komentarza i serduszka w grupie, bo dopiero dołączyły, ale wierzę, że już niedługo aktywnie wezmą udział w czymś niepowtarzalnym. Będą pytały, szukały i pokazywały jak im idzie. Właśnie po to jest grupa, gdzie można zadać każde pytanie. Właśnie po to jest niedzielny raport, by dać znać, jak wyglądają postępy.
Jeżeli jesteś jedną z osób, które w miniony weekend wskoczyły na platformę treningową po raz pierwszy, zachęcona wynikami i efektami swoich koleżanek, to chciałbym, abyś wiedziała, że:
Po pierwsze:
GRATULUJĘ CI! Decyzji, odwagi, pomysłu na siebie i poczucia sprawczości. Teraz masz już wszystko, co będzie Ci potrzebne w drodze po silne i jędrne ciało, nawet jeśli już dawno jesteś po 30 roku.
Po drugie:
Tak się CIESZĘ, że jesteś! Gdybym mógł uścisnąć Ci dłoń, to właśnie w tym momencie bym to zrobił. Usłyszałabyś ode mnie: “czekałem tu na Ciebie, dobrze, że już jesteś! Zaczynamy!”
Po trzecie:
Dołączyłaś właśnie do społeczności, która pomoże Ci ZMIENIĆ swoje życie. Serio. To nie są tylko treningi. Pracujesz nad mentalem. Otwierasz głowę, wyostrzasz zmysły i wyciągasz kij z d@@py. Nie ważne co robisz na co dzień, jakie stanowisko zajmujesz, kim i gdzie zarządzasz, tu liczy się Twoja i tylko Twoja praca, która pomoże pożegnać Ci nie tylko zbędny tłuszczyk i wiotką skórę.
W zamian dostaniesz pewność siebie. Wdzięczność za to, co masz. Wsparcie kobiet takich, jak TY!
OTWIERASZ NOWY ROZDZIAŁ 🙂
I cieszę się, że robisz to ze mną! Z nami!”
adam Borkowski opinie

Dziękuję za to, że jesteś w społeczności aktywnych kobiet!

„Niezmiennie dziękuję za zaufanie stałej i nowej ekipie z Teamu.
Dziękuję za to, że mogę pracować w tak wdzięcznym i mądrym towarzystwie kobiet, które wspierają się nawzajem w chwilach słabości i tych z gratulacjami, medalami i zdjęciami na pudle.
Podsumowując. Co znajdziesz w naszej społeczności?
 1. Wspaniałe kobiety, którym się chce, mogą i robią to!
 2. Wsparcie i dobrą radę, gdy będziesz o nią prosiła.
 3. Ciepły komentarz, kiedy pochwalisz się pierwszym i 10 treningiem.
 4. Mój komentarz i pomoc, jeśli tego będziesz potrzebowała.”
adam Borkowski opinie

Gratuluję! Twoja przygoda właśnie się zaczyna

„Przygoda nie kończy się w momencie zakupu planu. Ona dopiero się zaczyna.
Ja obiecuję, że będzie ciężko, będzie trudno. Będzie okazja do wyjścia ze strefy komfortu (i to nie raz!)
Ale będzie warto:)
Szanuj swój czas i pieniądze, które przeznaczasz na poprawę jakości swojego życia.
Nie ważne, czy chcesz schudnąć, nabrać tkanki mięśniowej, czy dobrze wykorzystać 20-40 minut na trening, by oderwać się od codziennych obowiązków i jednocześnie zrobić coś TYLKO DLA SIEBIE!
Ważne, że tu jesteś.
Będzie też okazja do tego, by wspólnie pośmiać się i wymienić się komentarzem na lajwach w czasie Kawy z Trenerem.
Cieszę się, że jesteś.
Cieszę się, że potrafisz reagować, kiedy Twoje ciało się zmienia i właśnie teraz potrzebuje Twojej interwencji, by nadać mu dawny (albo jeszcze lepszy niż kiedyś) kształt.
Czołem weteranki i nowe podopieczne!”
Adam Borkowski
Trener Kobiet
adam Borkowski trener kobiet