Loader

04.01.2023

Trenerskie Podsumowanie roku 2022

Koniec roku sprzyja refleksji. Robi się podsumowania🤩

Ja też zrobiłem, bo uważam, że warto, abyście je przeczytały.

 

Miniony rok 2022 był wyjątkowo dziwny. Wszystkich nasz przeczołgało, jednak ja chcę skupić się na tych fajnych rzeczach i Ciebie też do tego zachęcam.

Kilka statystyk dla zobrazowania 🙌

 

🍀Fanpage Adam Borkowski – Trener Kobiet odkryło i polubiło 6 000 osób

Do grupy Bieganie i jędrne ciało, silna biegaczka – plany dla kobiet dołączyło 6 000 kobiet

🔥W tym roku na platformie treningowej pojawiło się 5 000 trenujących ze mną kobiet, które za swój cel postawiło sobie spalenie tkanki tłuszczowej, ujędrnienie ciała, zbudowanie kondycji.

 

Rok 2022 to 2 edycje #SlowFit. Łącznie do tej pory wzięło w nim udział 1117 kobiet (przy okazji przypominam, że w styczniu rusza kolejna grupa)

🌱Przeprowadziłem 1120 konsultacji i w sprawie dobrania odpowiedniego planu treningowego.

 

Wysłałem do Was blisko 101 maili.

Przygotowałem + 1657 postów, 99 filmów i ulepiłem miliony grafik.

 

👍Były koszulki, są plany na notesy, które pomogą Wam rozpisywać treningi, bo widzę te wasze słodkie kartki z zapiskami z krokodylami, pajacykami, przysiadami i wiosłowaniem.

 

🦄Okazało się, że najwięcej kobiet dołączyło do planu: Bieganie i Jędrne Ciało, Silna Biegaczka, Smukłe Ciało, Cardio i Rzeźba, Hantle 1.0

Za co dziękuję z całego serca, bo to moja praca. Ja jako trener mogę Was wspierać i mogę Wam towarzyszyć w pokonywaniu granic, o jakich nawet Wam się nie śniło!

Ogromną popularnością cieszy się też plan Marszobiegi, dzięki któremu wiele z was zaczęło wierzyć w to, że mogą niedługo zacząć biegać.

 

🙌 Spotykaliśmy się 36 razy na Kawie z Trenerem, która dała nam wszystkim okazję do wspólnych rozmów.

 

Wspólnie skakaliśmy na szlabany, a coś czuję, że to nie był koniec akcji SZLABAN:)  

Dzieliłyście się ze mną i z dziewczynami swoimi osobistymi relacjami z planów.

Publikowałyście swoje zdjęcia z intymnych czynności treningowych, które pokazywały, zmęczenie, pot, siłę, walkę i ogromną determinację.

 

🧚‍♀Dziękuję, bo tym udowadniacie, że to normalne, że kobieta w kwiecie wieku się rusza. Chce wrócić do sprawności, chce przestać stawać na wadze w oczekiwaniu na wyrok każdego dnia.

Dziękuję, że pokazujecie innym kobietom (tym, które jeszcze się czają), że mądry trening jest fajny, daje efekty, przywraca uśmiech na twarz. Ujędrnia poślady, wyciąga kije z d00py.

 

🥰Pokazujecie, że można zacząć biegać w półmaratonach i zdobywać korony.

Można trenować po nocnej zmianie, z małym dzieckiem albo w nieidealnych warunkach.

 

Z garnkami, stopniami i IKEA i psami i kotami u boku.

Pokazujecie, że stajecie się silne, uśmiechnięte, wyprostowane i pewne siebie.

Chwalicie się mniejszymi obwodami i za dużymi spodniami 🙂

 

🤩Obejrzeliśmy +100 memów, które genialnie pokazują, to co wszyscy czujemy przed, w trakcie i po treningu:) Te kreacje dobrze czytają nasze poczucie humoru.

Ps. Nie wiem, czy wiecie, ale ja słyszę te wasze screeny w czasie Kawy z Trenerem i wiem kiedy je robicie ;D  żartowałem :))

 

Razem budujemy społeczność, której nikt nie skopiuje, bo to niemożliwe.

Dajecie mi kopa do tego, bym dalej robił to, co zacząłem ponad 2 lata temu we własnej kuchni z laptopem na garnku (co za zbieg okoliczności – tu też garnek ))

 

🦄Dziękuję za wspólny rok, za każdy kupiony plan treningowy, za wszystkie serduszka, komentarze, udostępnienia i ciepłe słowa.

Dziękuję za to, że polecacie mnie swoim koleżankom, opowiadacie o tym, co i jak robicie u dermatologa, u dietetyka albo u teściowej na niedzielnym obiedzie!

 

Szkoda, że nie możemy sobie teraz uścisnąć dłoni, bo chętnie bym Wam pogratulował wszystkiego tego co robicie dla siebie! 

 

Drogie Panie! 🌷

Genialna robota za Wami. 

Fantastyczne efekty uboczne.

Wyjątkowe poczucie humoru.

 

💚 Dziękuję i życzę nam wszystkim w 2023 roku jeszcze luźniejszej bani, bo potem okazuje się, że luźne gacie to tylko pikuś!

 

Adam Borkowski Trener Kobiet

trenerskie podsumowanie roku 2022 Adam Borkowski