Loader

21.12.2021

Ty, która to czytasz, dziękuję, że tu jesteś!

Dzisiaj chcę Ci podziękować za to, że… JESTEŚ!

Kiedy w 2020 roku zaczynałem swoją przygodę w Internecie, nie przypuszczałem, że przyniesie mi ona tyle satysfakcji i pozytywnych wrażeń. Minąło dopiero 1,5 roku… Choć może JUŻ , odkąd zacząłem swoją pracę z Wami tu, w sieci. Zaczynałem mając może 1 500 polubień na Facebooku, teraz jest to już ponad 11 tysięcy polubień i ponad 12 tysięcy obserwujących! Nie wspominając You Tube i Instagrama. Mówię Ci, SZAŁ!

 

Wiem, że bez Ciebie nie byłoby to możliwe. Dziękuję. Przede wszystkim za zaufanie. Nawet nie wiesz, jak ogromnie napędza mnie do dalszej pracy dla Ciebie to, że korzystasz z moich planów, że jesteś ze mną w mediach społecznościowych. Bardzo mnie cieszy to, że widzisz skuteczność moich metod i to, że one po prostu działają, przynosząc trwałe (a nie chwilowe) efekty.

Loader

Moja filozofia działania różni się od tych popularnych

Widzisz, kluczowe w osiągnięciu sukcesu jest to, aby dowiedzieć się, czym jest mądry trening, odpowiednie (racjonalne) podejście do żywienia i odpoczynku, który jest tak samo ważny. Skoro tu jesteś, to mam nadzieję, że znalazłaś te wszystkie informacje, tak ważne, aby cieszyć się z postępów i nie spoczywać na laurach, tylko ciągle wyznaczać sobie nowe cele.

Dla mnie najważniejsze jest to, żebym mógł Ci pomagać. Nie chcę być żadną gwiazdą Internetów. Cały feedback ze społeczności jest dla mnie bardzo cenny, bo skoro Ty zaczynasz czuć się super sama ze sobą, a ja mogłem dołożyć do tego swoją małą cegiełkę, to co może być lepszego? Zatem do dzieła, bo dla mnie już sam fakt, że chcesz coś zmienić, jest wystarczającym powodem, abyś to właśnie Ty poczuła się wyjątkowo atrakcyjnie we własnej skórze – jak gwiazda:)

Loader
Loader

Borkowski Team – Siłą tej społeczności jesteście Wy, dziewczyny!

Chciałem podziękować również wszystkim tym osobom, które są ze mną dłużej i tym, które pomagają nowym dziewczynom. Wyręczacie mnie nie raz w odpowiadaniu na pytania, co mnie bardzo cieszy z dwóch powodów. Jeden, bardziej przyziemny jest taki, że nie zawsze mam możliwość odpowiedzieć Wam od razu. A drugi, dla mnie o wiele ważniejszy – że dzięki temu tworzy się w tej naszej społeczności wyjątkowa więź.

Każdy może tu przyjść, znaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania, może się czegoś nowego dowiedzieć bez obawy o krytykę, czy osądzanie. Jednym słowem, również dzięki Tobie, każdy może poczuć tu się dobrze.

Loader

Dbanie o siebie (na wszystkich płaszczyznach), to najlepsza inwestycja 

Dobrze wiesz, że zależy mi bardzo, żebyś z szacunkiem podchodziła do swojego organizmu. Uczyła się odpowiedniego treningu, odpoczynku, pracowały głównie na tych blokadach psychicznych, które wciąż hamują aktywność wielu osób. Skąd się biorą takie blokady? Nie ma co ukrywać, wszystkiemu winne jest lansowanie przez media szybkich dróg na skróty (schudnij w dwa tygodnie itp…). Stoi za tym wielka kasa, bo skoro Ci się tu nie uda, to zaczniesz szukać gdzie indziej. I tak w kółko. Bez sensu!

Nie ma się co dziwić, że kierując się takimi wskazówkami, łatwo tracisz motywację, bo nie zmieniasz się jednak tak szybko, jak zakładał artykuł na znanym portalu. Miało być 14 dni! Rodzi się więc frustracja i zniechęcenie. A ja chcę Ci pokazać, że możesz pracować na tym, co już masz. Nie bój się, ja nie mam na celu katować Cię treningami niemożliwymi do wdrożenia w Twój codzienny plan zajęć.

Te z Was, które już przeszły któryś z moich planów treningowych, wiedzą, że informacje, jakie w nich przekazuję, są uniwersalne i zostają z Wami na zawsze. Już nie ma konieczności szukania nowych skrótów, skoro znasz podstawy i później sama jesteś w stanie działać na właściwych torach.

Kiedy nie mam czasu na trening – co wybrać?

Doskonale wiem, że pracujesz zawodowo lub w domu. Może jesteś mamą na pełen etat. Może masz mnóstwo innych obowiązków, a spełniając tyle ról, może być Ci już trudno znaleźć chwilę na odpoczynek, nie mówiąc o treningu.

Od razu taka dygresja, odpowiednio dobrany trening, który polubisz, może stać się dla Ciebie równie przyjemną formą relaksu, jak czas na kanapie z książką 😉 Przejrzyj moją platformę kursową i ofertę planów treningowych. Wierzę, że któryś z nich będzie dla Ciebie idealny. Stanie się czasem czystego relaksu. Wyobraź sobie, że jesteś po ciężkim dniu. Takie wyjście z domu na 30-40 minut w samotności bez wrzasków i krzyków dzieciaków działa cuda:) Wiem co mówię:)

 

Sama widzisz, mamy mnóstwo powodów do świętowania, mam nadzieję, że i Ty świętujesz razem ze mną. Bez Twojego sukcesu nie będzie mojego sukcesu, jesteśmy więc jak naczynia połączone. Cieszę się, że razem możemy tworzyć tę społeczność i jeszcze raz dziękuję Ci, że tu jesteś. Gwarantuję, że przed nami jeszcze dużo świetnych rzeczy!

Loader