Loader

Trening z Adamem Borkowskim

Od wskazówek po plany treningowe

Inni robią wyzwania. Ja wyrzucam wagę!

Zobacz, jakich efektów możesz się spodziewać, korzystając z gotowych planów treningowych, które pomogą Ci wysmuklić ciało i zadbać o kondycję. Bez mydlenia oczu i obiecywania gruszek na wierzbie. Tylko mądry trening!

Zobacz gotowe plany treningowe

Nr 1: Moje doświadczenie

Tu nie ma co ukrywać. Od 10 lat pomagam zapracowanym kobietom budować formę, kondycję i jędrne ciało. Widziałem wiele osób, które na początku nie wierzyły, że mogą nadać swojej sylwetce upragniony kształt. Później okazywało się, że wyglądają lepiej niż ich rówieśniczki. 

Ciężka praca daje efekty! Jestem mega dumny z każdej osoby, która trenuje!

Nr 2: Wiedza

Na FB, IG, YT, a ostatnio nawet nieśmiało na TikToku pojawia się sporo treści, dzięki którym pomagam zrozumieć, na czym polegają mądre treningi i właściwe podejście do tematu jedzenia, picia i regeneracji po treningu. Jestem dostępny na Herbatach i Kawach z Trenerem.  Na blogu pojawiają się materiały, które relacjonują i wspierają Wasze metamorfozy. 

Zależy mi na tym, aby mity ze świata fit nie przeszkadzały Wam w dążeniu do wymarzonej sylwetki i lepszej kondycji. Mam nadzieję, że tak właśnie jest.

 

Nr 3: Nie mydlę oczu i nie obiecuje gruszek na wierzbie

Dlaczego? Bo to bez sensu! Trening to ciężka i systematyczna praca. Nie ma takiej możliwości, aby w 14 dni zrobić pośladki, bicepsy i kaloryfer. To trwa! A każdy, kto mówi inaczej – jest w błędzie i próbuje manipulować informacjami. Czasami trzeba z czegoś zrezygnować, by za chwilę cieszyć się efektami.

Mądry trening to proces. Systematyczne bodźce, którymi karmisz swoje ciało!

Skup się na sobie. Nie kombinuj. Nie szukaj magicznej motywacji – tylko pracuj, a ja poczekam na Ciebie na mecie:)

Loader

Nie potrzebujesz wymyślnych butów i drogiego stroju

Nr 4: Zarażam filozofią SlowFit

Pewnie, kiedy ktoś słucha mnie pierwszy raz, to zastanawia się “jak to możliwe, że mogę jeść wszystko?”, “dlaczego trening 7x w tygodniu będzie gorszą opcją niż 3-4x w tygodniu?” 

Tak się składa, że trening jest stresorem dla naszego ciała. I ostatecznie Twój organizm potrzebuje szacunku, spokoju i regeneracji po wysiłku. Właściwe składniki odżywcze, woda i sen pomogą Ci sprytnie połączyć brakujące elementy z układanki. Nie musisz być fast! Wystarczy SLOW:)

Nr 5: Jestem dla Was  

Moim obowiązkiem jest towarzyszenie Ci w drodze po jędrne ciało, twarde pośladki, apetyczne uda, mniejszy cellulit i lepszą kondycję. Nie wyobrażam sobie tego, że zostajesz sama po zakupie planu treningowego. 

Na grupie i tu na FB i IG możesz pytać, o co tylko chcesz. Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Dodatkowo wiele z Was zna już moje wskazówki i tym samym pomaga innym koleżankom w grupie! 

Mega robotę robicie! Dziękuje przy okazji!

 

Zależy mi na tym, aby mity ze świata fit nie przeszkadzały Wam w dążeniu do wymarzonej sylwetki i lepszej kondycji. Mam nadzieję, że tak właśnie jest.

 

 

Loader

Zero presji, zero napinki,
zero porównywania.

Loader

Grupa na Facebooku

Nie daj się prosić, dołącz do +16 000 silnych kobiet

Potrzebujesz wsparcia, albo kopniaka w tyłek, kiedy Ci się nie chce? Lubisz podglądać, jak inni pracują nad swoją sylwetką. Chcesz porozmawiać z kobietami takimi jak Ty? Jeżeli tak, to świetnie trafiłaś.

W grupie znajdziesz efekty. Będą metamorfozy i fantastyczne relacje. 

 

Świetnie, chcę dołączyć do tej grupy!

Trenuj pod moim okiem.
Dołącz do aktywnych kobiet!