Loader

04.02.2022

Jak szybko schudnąć 7 kg? Zobacz fantastyczną metamorfozę Aldony

Metamorfoza Aldony – Schudłam 7 kg dzięki inwestycji w swoje ciało

Jak szybko schudnąć? Też googlujesz takie hasło? Nadal uważam, że nie ma lepszego motywatora, niż przykład sukcesu osoby takiej samej, jak Ty. Na Instagramie jest pełno influencerek – można je podziwiać. Tylko jeśli uważasz, że daleko Ci do tego podziwianego ideału, to możesz stracić zapał nie widząc efektów. W przeciwieństwie do sytuacji, gdzie ktoś właśnie taki jak TY osiągnął sukces. Czytając o tych kobietach będziesz w stanie uwierzyć, że i w Twoim przypadku jest to możliwe, prawda? A od wiary do działania i osiągnięcia celu jest już tylko krok. Poznaj Aldonę, która ten krok zrobiła.

Cześć! Jak już zauważyłaś po wstępie, dzisiaj chcę znów dać Ci konkretnego kopa do działania, bo jak za chwilę sama się przekonasz, dla chcącego nic trudnego! Aldona, której historię chcę Ci teraz przedstawić, podobnie jak Ewa z poprzedniego odcinka „Zainspiruj się”, również jest absolwentką Planu Silna Biegaczka.

 

Jak działa Plan Silna Biegaczka?

Nie bez powodu program Silna Biegaczka stał się kultowy na liście moich propozycji. Ten gotowy plan treningowy łączy w sobie wszystkie cechy dobrze skonstruowanego planu treningowego. Dzięki niemu wiesz kiedy, co i ile ćwiczyć. Już nie ma miejsca na wymówki, bo dokładna rozpiska pozwala każdemu trzymać się sprawdzonego i skutecznego schematu.

Skąd ten sukces? Nie wiem, czy wiesz, ale regularne powtarzanie jakiejś czynności, sprawia, że coś na początku trudnego, zmienia się w Twój nawyk, bez którego w końcu nie wyobrażasz sobie życia. Podobno wystarczy 21 dni. Wiedziałaś o tym?

Aldona też, jak wiele kobiet robiła różne rzeczy w dobrej wierze, z myślą o polepszeniu swojej kondycji. Było to, mimo jej starań, niewątpliwie wciąż chaotyczne działanie. Po rozmowie z koleżanką stwierdziła, że czas swoje treningi wynieść na wyższy poziom. I tak znalazła mnie i program Silna Biegaczka. Przypadek? Nie sądzę 😉

Kilka słów na temat planu idealnego na przykładzie Silnej Biegaczki, przeczytasz w tym wpisie. Jest konkretnie. Bez owijania w bawełnę. Zobacz koniecznie.

Loader

Zobacz też:

Na czym zależało Aldonie, kiedy kupowała Plan Silna Biegaczka?

Celem Aldony, jak sama napisałą, było to, żeby biegać i być lżejszą. Wiele kobiet chce osiągać lepsze wyniki na trasie. Dochodzą do pewnego momentu, którego samodzielnie nie są w stanie przeskoczyć mimo w miarę dobrej kondycji. Jak za chwilę się przekonasz Aldonie się to udało. Żebyś jednak Ty też mogła osiągnąć swój cel, musisz działać z głową.

Jak to wyglądało od strony kulis? Aldona wspominała, że przeprowadziła z samą sobą poważną rozmowę. Dlaczego to tak ważne, aby pójść w jej ślady? Tylko wtedy, gdy masz jasno sprecyzowany cel i wiesz dobrze, dlaczego chcesz go osiągnąć, będziesz w stanie wytrwać. Nawet mimo dni, kiedy zniechęcenie przygniecie Cię kołdrą w łóżku. I do takiego rozpoczęcia pracy nad sobą Cię szczerze zachęcam.

Aldona wyznaczyła sobie cel i przez osiem tygodni trwania planu, konsekwentnie do niego dążyła. Dzięki temu, jak mówi, ostatni tydzień to nie był bieg, a latanie, bo czuła się tak dobrze! Jak wspomina również waga mile ją zaskoczyła, bo po 8 tygodniach pokazała 7,2 kg mniej, niż na początku. Świetny wynik, nie sądzisz?

Pobierz e-booka za free!

Zapisz się do newslettera i dołącz do 1000 osób, które na swojego maila otrzymują od trenera personalnego tipy i wskazówki, dotyczące sportowej sylwetki.

Godne uwagi jest ostatnie zdanie. Aldona ujęła to doskonale. Trening nie ma być dla Ciebie karą za dodatkowe kilogramy, za zjedzenie orzechowej czekoladki, za zjedzenie o jeden kawałek kremowego ciasta więcej, czy za aromatyczną, dobrze wypieczoną pizzę z serowym brzegiem, która zaserwujesz sobie na kolację.  Musisz popatrzeć na to w ten sposób:

Trening to INWESTYCJA w to, co masz najcenniejszego – Twoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Oczywiście możesz łykać kolejne, „cudowne” tabletki, popijać raz na 2 tygodnie jarmużowe koktajle i nie zmieniać swoich nawyków, ale nie licz, że to długofalowo pozytywnie na Ciebie wpłynie. Tylko mądry ruch, dbanie o swoją psychikę, odpowiednio odżywcza dieta, dadzą efekt zdrowia na lata. To jest sprawdzone!

Zobacz też wpis:

Loader

Jak mądrze trenować po 40-tym roku życia?

Teraz pewnie myślisz sobie, że nie ma w Twoim wypadku szansy na takie efekty, bo masz już tyle i tyle lat, dzieci, pracę, męża, dom na głowie… Zanim dokończysz tę listę, która hamuje Cię przed działaniem, pozwól, że Ci powiem coś więcej o Aldonie. Otóż jest ona mamą 3 dzieci i ma 43 lata. Nie przesłyszałaś się, wcale nie jest pełną sił 20-latką. Czy więc to było jakąś przeszkodą? W żadnym wypadku!

Nawet jeśli jesteś po 40-stce, to co z tego? Ciesz się tym! Doceń swój wiek, doświadczenie, mądrość. Dzięki nim już dobrze wiesz, czego potrzebujesz i nie ulegniesz tak łatwo, szkodliwym pomysłom. Wiek jest tylko Twoim dodatkowym atutem. Potrafisz docenić ciężką pracę. Delektujesz się sukcesem w zupełnie inny sposób, bo wiesz ile Cię to kosztuje.

Mądry plan treningowy pozwoli Ci znaleźć czas na trening, a to tworzy reakcję łańcuchową. Swoją postawą możesz inspirować innych, nie tylko bliskich, ale też inne kobiety. O ile zawsze mam dystans do słowa “motywacja”, to w tym przypadku przykład Aldony silnie motywuje. To było widać na grupie.Trening to nie tylko spalanie tkanki tłuszczowej, to budowanie dobrych nawyków, to inwestycja w zdrowie.

Zajrzyj na grupę, która skupia moje podopieczne.

Zmiana myślenia ma iść w stronę tego, że Ty nie musisz ćwiczyć, tylko chcesz to robić! A taka zmiana cieszy mnie najbardziej, jako trenera!

Mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej i dasz się zainspirować.

 

Adam Borkowski Trener Kobiet

 

Wolisz obejrzeć wideo? Zobacz ten materiał

Loader
Odtwarzaj film